top of page

Ödeme ve Teslimat

 

Havale ile Ödeme:
 

Stroplast olarak havale ile yapılan ödemelerde, söz konusu ürün tutarı hesabımıza geçtikten sonra teslimat süresi başlar. Havale ile gerçekleşen ödemeler de buna dahildir. Eğer yapıldığını belirttiğiniz havale, 7 iş günü içerisinde hesabımıza geçmezse, söz konusu sipariş geçersiz sayılmaktadır. Siparişlerinizin onay süreci tamamlandıktan en geç 7 iş günü sonra anlaşmalı olduğumuz Kargo firmalarına teslim edilir. Tahmini teslimat tarihi sipariş kargoya verildikten sonra minimum 2 iş günü maksimum 7 iş günüdür.

 

Kredi Kartı ile Ödeme:

Stroplast olarak Visa ve Master Card ile yapılan alışverişler 128 Bit SSL üzerinden gerçekleşmekte olup, anlaşması bulunan kredi kartlarına tek çekim veya taksitli alışveriş yapma olanağı sağlar. Geçerli olan kredi kartları alışveriş adımları sırasında listelenir.

Belirli dönemler içerisinde çeşitli kartlara sunulan kampanyalar da bulunmaktadır.

Siparişlerinizin onay süreci tamamlandıktan en geç 7 iş günü sonra anlaşmalı olduğumuz Kargo firmalarına teslim edilir. Tahmini teslimat tarihi sipariş kargoya verildikten sonra minimum 2 iş günü maksimum 7 iş günüdür. Kargoyla gönderimleri için kargo masrafı da sipariş tutarınızın içinde değildir. Satın alacağınız ürünün ağırlık ve hacim oranlarına bağlı olarak kargo fiyatında değişiklikler gözlenebilir.

Teslimat koşullarını müşteri hizmetlerimizle irtibata geçip öğrenebilirsiniz. Kargo için sadece yurtiçi teslimatları söz konusudur.


Ürün Teslimatı:

Gerçekleşecek olan teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile tüm bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan teslim edilir. Ürünü teslim alan kişi ürünün kusursuz olduğu konusunda gerekli kontrolü yapmalı, hasarlı veya hatalı paketler kesinlikle teslim alınmamalı, Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalı, kargo firmasıyla geri gönderilmeli ve 3 gün içerisinde durumu tarafımıza, iletişim içerisinde yer alan 0553 480 90 83 numaralı hattımıza veya info@stroplast.com adresine mail göndererek bildirmelidir. Ürünü satın alan kişi, siparişini teslim aldığında, ürünün hatasız ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılacaktır. Siparişlerinizin onay süreci tamamlandıktan en geç 7 iş günü sonra anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo'ya teslim edilir. Tahmini teslimat tarihi sipariş kargoya verildikten sonra minimum 2 iş günü maksimum 7 iş günüdür.

 

Güvenlik Tedbirleri:

Mağazamıza girilen siparişler, çeşitli güvenlik aşamalarından geçtikten sonra, teslimat sürecine girer. Mağaza yöneticilerimiz bu işlemlerin eksiksiz bir biçimde tamamlamak için sizden ek bilgiler isteyebilmektedir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlü olup, karşılanmayan talepler söz konusu olursa veya kuşku uyandırabilecek siparişler gönderilmez gerçekleştirilemeyebilir. Ayrıca tüketici tarafından hatalı veya yanlış bildirilen bilgilerden şirketimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

Kişisel Bilgileriniz:

Sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için üye bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü size ulaştırmamız için fatura ve teslimat bilgileri alanında adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz ve T.C kimlik numaranızın girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik hem de kanuni gerekliliktir. Detaylı bilgi için lütfen aydınlatma metnini inceleyiniz.

 

Hatalar:

Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs. her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı mağazamız sorumlu tutulamaz.

 

Ürün Fiyatları:

Mağazamız tarafından belirlenen ve tahsil edilen tüm ücretler ürünlerle birlikte, müşterilerimizin göreceği gibi açık bir biçimde görüntülenir. Söz konusu fiyatlara daha sonradan itiraz edilememektedir.

 

Kargo Ücreti:

Kargo ücretini, siparişi gerçekleştiren müşterimiz ödeyecektir. Ancak dönemsel kampanyalardan ötürü, belli tutarın üzerindeki kargo bedelleri Stroplast tarafından karşılanmakta olacak ve bu bildirim site içerisinde açıkça belirtilecektir. Eğer kargo ücretleri ile ilgili bir kampanya söz konusu ise, gerekli bildirim yapılacak ve otomatik olarak ödeme planına yansıyacaktır. Onun haricindeki kargo bedelleri müşteri tarafından ödenir.

 

Müşteri Memnuniyeti:

Stroplast olarak tüm müşterilerimizin istek ve taleplerine cevap vermeye çalışmakta, memnuniyetini üst düzeyde tutmak için sürekli çaba göstermekte izlediğimiz politikadır. Fakat mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kurallarına uymayan, etik dışı talepler hariç, tüm istek ve şikayetleriniz dikkatle incelenerek, hızlı bir biçimde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

bottom of page